Podmínky

Podmínky a stupeň náročnosti

K nejnáročnějším známým terénům na expedičních plavbách Sea Lady, patří Blue Corner na Nusa Penidě, Pillastearn, Nisaleme Island a Langkoi Rock u Komodských ostrovů a Kals Dream na Aloru.

Na těchto lokalitách je zapotřebí skutečných potápěčských zkušeností, dostatek zkušeností s náročnějšími ponory, AOWD a minimální počet ponorů 100. Povinností na ponoru je signální bóje a samozřejmostí je znalost jejího perfektního ovládání a vypouštění. Dále je zde nezbytně nutná disciplína a následování rad průvodce. Před těmito ponory projdete zvláštním školením a podepíšete listinu o tom, že jste porozuměli všem pokynům daných průvodcem a jste si vědomi všech rizik.

Nezbytnou povinností je potápěčské a cestovní pojištění!

Většina dalších lokalit patří k pohodovým, ale samozřejmě nádherným terénům. Není třeba mít obavy, ale je třeba mít stále na mysli, že moře a jeho obyvatelé si zaslouží náš plný respekt. Naše programy „šijeme na míru“ nejen zkušeným podmořským vlkům, ale i pokročilejším začátečníkům, kteří propadli kouzlu podmořského světa a touží po něčem novém a neobvyklém.

Napište nám

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami.